این مرکز یکی از مهمترین و فعال ترین مراکز پارمیس می باشد که با دارابودن کادری مجرب در خدمت مشتریان محترم پارمیس می باشد.
تمامی فعالیت های مرتبط با فروش خدمات و محصولات پارمیس از طریق این مرکز انجام می گردد. کارشناسان این مرکز پس از دریافت نیاز مشتریان، نسبت به بررسی آنها اقدام نموده و بهترین راه حل های ممکن پارمیس را در اختیار آنها قرار می دهند.


اهم فعالیت های این مرکز به شرح زیر است:

ارائه مشاوره رایگان به مشتریان قبل از خرید
ارائه دموی محصولات و نرم افزارهای پارمیس
بررسی و نیاز سنجی مشتریان و ارائه بهترین راه حل پارمیسی
ارسال نسخه آزمایشی رایگان پارمیس برای متقاضیان
همچنین مشتریان محترم می توانند هر یک از خدمات بالا را از نمایندگی های پارمیس در سراسر ایران نیز دریافت نمایند.
خریداران محصولات پارمیس همچنین می توانند قبل از خرید نرم افزار، جهت اطمینان از کارآمدی نرم افزار نسبت به دانلود و یا درخواست نسخه ها و یا نصب رایگان نرم افزار آزمایشی پارمیس نیز اقدام نمایند.


مشاوره رایگان:

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر از خدمات مشاوره رایگان مرکز فروش پارمیس بهره مند گردید،مشاوران ما جهت توضیح بیشتر هر یک از خدمات فوق در خدمت شما هستند.
در صورت تمایل جهت دریافت مشاوره رایگان، درخواست ارائه دموی نرم افزار، خرید محصولات و خدمات و یا کسب اطلاعات بیشتر لطفا با مرکز خدمات فروش پارمیس تماس حاصل فرمائید.

شماره مرکز تماس

تلفن مستقیم فروش

ایمیل


همچنین می توانید در صورت تمایل درخواست خود را از طریق زیر ارسال نمائید تا در اولین فرصت کارشناسان و مشاوران مرکز فروش پارمیس نسبت به بررسی آنها اقدام نموده و در صورت نیاز با شما تماس حاصل نمایند.